Öne Çıkan Yayın

Şimdinin Kıyısında

Hakkımda

Merhaba ; size kibar bir giriş yapmak isterdim ama hayat pekte kibar değil ne yazık ki. Belki kendinize bile açıklayamadığınız duyguları okuyacaksınız bloglarımda. Bunlardan kaçmak yerine üzerlerine gidin çünkü sizi güçlü kılan yaşadığınız sıkıntılardır. 
Neyse lafı fazla uzatmayalım en iyisi ismim Başak  Gıda mühendisliği okuyorum. Pekte maceracı bir hayatım olduğu söylenemez huzur veren şeylerden hoşlanıyorum kitap okumak , anlatamadıklarımı yazıya dökmek gibi. Yazmak hayatımın en önemli anahtarı oldu 4 senedir. Pek içini açan biri olduğum söylenemez bu yüzden yazmayı seviyorum insanların beni anlamasını beklemeden içimdeki kelimelerden medet umuyorum, çünkü onlar değiştiriyor dünyamın grisini. Yazdıkça masmavi oluyor gökyüzüm.  
Tam bir Evgeny Grinko hayranı olduğum da söylenebilir bloglarımı yazarken bana ilham kaynağı oluyor besteleri..
Genellikle beni ilk tanıyanlar soğuk ve donuk olduğumu söylerler. Ama sizde beni tanıdığınızda çok seveceksiniz. :)
Okumayı bırakmayın ve kim ne derse desin hayallerinizden asla vazgeçmeyin.
''Elleri küçük kalbi büyük bir kadının günlüğünden ''

2 yorum: Yorumlarınızı bekliyorum:)

  1. tüm dileklerin gerçekleşmesi dileğiyle başak hayallerin ümitlerin hepsi kat ve kat artması mutlu olman başak mutluluk sana gelsin...

    YanıtlayınSil
  2. Umarım herkesin dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle Mayıs Yağmuru :) Hemen bende ziyaretine geliyorum güzel yorumun için teşekkür ederim !

    YanıtlayınSil